שגיאה
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 90281

כולם רוצה לדעת בדיוק מה את הטוב ביותר באביזרי מין עבור נשים הם ו באמת זה כל הזמן הולך להצטמצם ל- יחיד בחירה . אבל בכל אופן אם אתה יש בעצם מעולם ניסה אחד לפני והם מרגישים קצת ביישן על קנייה שלך הראשון צעצוע, אז שלנו מדריך באביזרי מין נקבה newbies הוא בשבילך .

בהתחשב רכש שלך ראשון ויברטור יכול להיות מעניין אולם כן מרתיעה . האם אתה ללכת ל- חנות, האם אתה רכישה באינטרנט, את מבינה את זה הניתנים ל בית ו מה אם מישהו לומד! וגם כאשר אתה מקבל עברה את כל אלה משוכות , איך אתה אולי להבין אשר את הטוב ביותר באביזרי מין עבור נשים ?

כשזה מתייחס נשים וצעצועים זה רגיל להרגיש חשש על כל הנקודות האלה. . אם אתה מרגיש יותר מדי ביישן לקפוץ למים עם ויברטור אוננות נשית, אז מאמינים שוב כל בחורה עם צעצוע מין יש בעצם נאלץ להתגבר אלה תחושות ו בדרך כלל , עד סוף הופך די האספן!

. תאמין על איך אתה הולך לקבל אחד. קניית באינטרנט הוא כלל מאוד מהימן תהליך וזה פשוט ל- להבין מה את מובילה למכור צעצועי מין הם מ- הערכות. . אם לא ותחושה נוח שיש את זה שלח ל- הבית שלך כתובת, אתה יכול כל זמן את זה לגידולים ל- חבר טוב 's הביתה או לאסוף מהפוסט ולמשרד .

אם לא יש יכולת ל- לקנות באינטרנט, אז אין מבוכה ב מטייל לתוך סקס חנות. ישנם המון חנויות אשר כעת במיוחד הילוך שלהם חנויות אל רווחי השוק הנשי, כך שאם אתה לא המוכן עבור אינסופית שורות של עור שחור, שרשרות של דילדו בגודל בלתי אפשרי, אז לטבול את עצמך חנות כי הוא במיוחד עבור נשים עם שמח שורות ורוד כל הזמן מלא לחלוטין באביזרי מין נקבה בצבע.

עכשיו כשזה חששות באמת בהתחשב איזה צעצוע עבור רק זוכר את זה. בעיקרון את הטוב ביותר באביזרי מין עבור נשים הם רק את אלו שנותנים לך הנחה. לכן, כאשר להחליט אשר אחד אולי להיות בשבילך, לחשוב על בדיוק איך אתה אוהב את המין שלך אז למצוא צעצוע מין או ויברטור אוננות נשית להתאים

אם אתה לא בדיוק בטוח מה אתה מחפש אז לשקול את זה. פעילים מינית נשים יכול בדרך כלל תחולק לתוך 3 קבוצות:

Ladies מי מעדיפים לקיקה; נקבות מי לבחור חדיר; ו נקבות מי אהבה שניהם. לאור זאת, מאמינים על מה סוג של יחסי מין שאתה לבחור כאשר בחירה . ויברטור האוננות הנשי שלך

זאת , אם אתה לא מאוד מינית ידע והם לא בטוח אשר קטגוריה אתה אולי לבוא תחת , לנסות לא כדי לקבל המום מדי עם כל שונות צבעים, גדלים צלצול גאדג'טים כמה עשויים לבלבל , לרתק או אפילו פריק יצאת, ומשהו אולי לחלוטין להפחיד לך להתחיל עם עשויה למעשה להיות ביותר שלך אהוב צעצוע מרתק.

. בעת ביצוע בחירת, מצוין מקום ל- להתחיל הוא מלהסתכל מובילה למכור צעצועי מין. הזוכה ב מיטב צעצועים עבור נשים לא צריכים להיות הכי יקר ויש המון זנים של תקציב ידידותי באביזרי מין.

כמו כל רכישה כי חיונית לך, לוודא לעשות שלך מחקר מראש ו ואולי להתחיל ראשית עם חסכוני צעצועי משהו שהוא פחות עז לפני שדרוג על יותר אפקטיבית ויברטור אוננות נשית.

לא משנה מה שלך בחירה , חושי בטוחות נשים וצעצועי מין היו מיוצר זה לזה, וכן אם אתה למעשה לא יודע איזה מהם הוא הולך להביא לך אחד הכי סיפוק, מה שהופך שלך ראשונה רכישה מכל סוג שהוא פעולה לקראת כולה חדש העולם של עצמי סיפוק, מינית הסתמכות עצמית ו יאומן הגשמה.