שגיאה
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 83766

. כאשר רבים אנשים חושבים דיאטת כריכים, שלהם מחשבות כנראה מיד ללכת ארוז צהריים. אולי כי הסיבה אנשים בכל רחבי העולם לאכול כך רב כריכים בכל שנה. כריכים אינם רק לארוחת צהריים עוד .

הכריכים בוקר אנו רואים מסעדות בדרך כלל לא נדידה מן כרגיל ביצה, בשר וגבינה משולבת אולם את סוג של לחם עושה שונה למדי. אם אתה בבית הכונן דרך, מאפינס אנגלית, עוגיות וקרואסונים הם הכי משותף אפשרויות עם כמה חריגים. בשעת a לשבת מסעדה אתה יכול להיות קצת יותר יצירתי על ידי הוספה רטבים או ירקות לכריך. הזוכה ב המגוון של בשרים אולי כן להיות מורחב ל- כולל חזיר, סטייק או אפילו עוף

לארוחת צהריים יש הרבה שונים מיני כריכים לרשימה. אם אתה טעינת צהריים, תרצה סביר ביותר רצון כריך קר, וזה מה הרבה אנשים מאמינים של כשאתה מדינה כריך. ישנם כמה חלופות עבור סתימות ללחם, מן סלט טונה לטורקיה לילדים האהוב , חמאת בוטנים ג'לי.

למעט חמאת בוטנים וריבה, ביותר כריכים קרים להיות בסופו של דבר הרבה יותר בריא בשבילך בתוספת ירקות , הכי חסה ועגבנייה טיפוסית הוויה. כך או לפני או לאחר להחליט בדיוק מה סתימות לך רוצה עבור כריך שלך אתה צריך להחליט בדיוק מה סוג אתה רצון.

אם כמהים יותר רק כריך קר לארוחת צהריים או ארוחת ערב ארוחת ערב, אז כריך חם הוא בדיוק מה אתה רצון. כריכים חמים כבר זמין רק כמו רב זנים קר. ככל ג'אנק פוד הולך ביותר טיפוסי כריך חם הוא המבורגר .

בעוד מהיר מזון המבורגרים הם טעים, אתה אולי לא רוצה כל הקלוריות, בכל אופן עדיין רצון את המבורגר הטעם הוא לספק. אם אתה יכול להניף אותו, ניסיון הולך לקחת מושב הקמת האוכל כי הצעות מגוון ה"לא המבורגרים בשר. או לבשל ב הביתה ו לחסוך כסף וקלוריות. אתה יכול לשים כמעט דבר בלחמנייה ולקרוא אותו המבורגר כולל קרקע תורכי, שרוב נראה בקר, או ללכת צמחוני עם שעועית ואורז המבורגר או פטריות המבורגר .

ישנם רב אחר טווחי של כריכים חמים שיהפכו מהירה הכין ארוחה חמה. אם אתם אוהבים סלט טונה אולם רוצה משהו קצת שונה, ניסיון טונה מותכת. אם באמת כמו לחם רוצה כדי לכלול אחר חתיכת לתוך כריך שלך, לקבל טוסטים ושתיתי להכין כריך כפול. פניני הוא אחר בחירה עבור כריך חם שם ב כולו כריך נצלה